وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

آموزش تعمیر فلش مموری

  چهارشنبه, 18 شهریور 1394

با سلام خدمت دوستان عزیز ، حتما موارد متعددی برای شما پیش آمده که فلش مموری شما و یا دیگر دوستان از کار افتاده باشد و تصور کنید که سوخته و غیر قابل استفاده شده در صورتیکه اگر خوش شانس باشید ، براحتی قابل تعمیر خواهد بود .

اگرسیستم شما بعد از اتصال فلش مموری معیوب ، متوجه اتصال آن به سیستم بشود ( صدای اتصال وسیله USB ، یا نشان دادن آیکن فلش در ویندوز و یا نشان دادن فلش در Device Manage ) به احتمال زیاد قابل تعمیر خواهد بود . شما میتوانید طبق روش زیر عمل کنید و در اکثر موارد حیات را به فلش خود برگردانید :

- ابتدا باید مدل کنترلر فلش خود را فارغ از اینکه فلش مموری شما چه مارک یا مدلی هست ، پیدا کنید که برای این منظور از برنامه رایگان Chip easy استفاده میکنیم :

http://gpak.ir/product/fixtool/flashmemory/chip-easy-1566

بعد از اجرا کردن برنامه از قسمت فوقانی برنامه فلش مورد نظر خود را انتخاب میکنیم و در قسمت پایین برنامه بعد از مکث کوتاهی اطلاعات مربوط به کنترلر فلش ما نمایش داده میشود .

Chpes00

 

- حال با توجه به مدل کنترلر فلش ، برنامه مخصوص آن را از لیست زیر انتخاب میکنیم و توسط برنامه اقدام به تعمیر فلش میکنیم .باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است نگارشی از برنامه قادر به شناسایی یا تعمیر فلش شما نباشد ، پس نا امید نباشید و نگارشهای دیگر آن را امتحان کنید (این نکته را بسیار مهم و جدی بگیرید ). هنگام اجرا کردن برنامه باید دنبال گزینه Update یا Refresh ویا  Scan USB بگردید و آنرا انتخاب کنید تا برنامه  جستجو در پورتهای USB  سیستم شما  را آغاز کند و درصورتیکه فلش مربوطه را شناسایی کرد در صفحه خود آن را نمایش میدهد . حال گزینه Start را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا پروسه فرمت کردن و تعمیر فلش شما  بپایان برسد .

جهت عملکرد بهتر ابزارها آنها را درحالت Run As Administrator و  Windows XP Compatible اجرا کنید .

موفق باشید ! .

ابزارهای تعمیر کنترلرهای SMI  اس ام آی :    http://gpak.ir/product/fixtool/flashmemory/smi-mass-production-smi

ابزارهای تعمیر کنترلرهای Phison فیسن :    http://gpak.ir/product/fixtool/flashmemory/phison

 ابزارهای تعمیر کنترلرهای Chips Bank چیپس بانک :    http://gpak.ir/product/fixtool/flashmemory/chips-bank

کلیک: 984 بار - بروزرسانی در دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398
مدیر سایت

در زمینه کدنویسی UI و تجربه کاربری فعالیت می کنم و تلاشم برای فراهم کردن قالب هایی است که ساده تر توسط مدیران سایت بروز شوند

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

هنوز نظری ارسال نشده است